FRAM Søk Meny Lukk

Kontakt


Sentralbord

Telefon: 22 12 25 50
sentralbord@fram.no

Vakttelefon

Telefon: 22 12 25 75
Utenom arbeidstid

For leietakere


Servicetorget er primærkanal for alle henvendelser til Fram Eiendom og vil bli prioritert framfor telefoner og epost.

 
ServicetorgetKontaktpersoner Framdrift

Administrasjon/marked

Fram Eiendom_Blake_Kenneth_WEB
Kenneth Bye Daglig leder Kontor: +47 221 22 558 Mobil: +47 928 62 302 kenneth.bye@fram.no
Fram Eiendom_Blake_Marianne_WEB
Marianne Tvenge Kontor: +47 221 22 568 Mobil: +47 970 44 550 marianne.tvenge@fram.no
Fram Eiendom_Blake_Magnus_WEB
Magnus Tvenge Kontor: +47 221 22 562 Mobil: +47 970 44 220 magnus.tvenge@fram.no
Fram Eiendom_Blake_Torstein_WEB
Torstein Tvenge Kontor: +47 221 22 555 Mobil: +47 901 45 555 torstein.tvenge@fram.no
FRAM_logo-symbol-grønn-rgb-01
Hans Petter Styrevik Kontor: +47 221 22 556 Mobil: +47 905 61 978 hans.styrevik@fram.no
Fram Eiendom_Blake_Christopher_WEB
Christopher Aasebø Mobil: +47 920 22 032 christopher.aasebo@fram.no

Økonomi

Fram Eiendom_Blake_Kjell_WEB
Kjell Finnerud Kontor: +47 221 22 558 Mobil: +47 928 45 606 kjell.finnerud@fram.no
Fram Eiendom_Blake_Cathrine_WEB
Cathrine Møllhausen Kontor: +47 221 22 569 Mobil: +47 908 56 072 cathrine.mollhausen@fram.no
Fram Eiendom_Blake_Therese_WEB
Therese Sørberg Kontor: +47 221 22 566 Mobil: +47 950 88 563 therese.sorberg@fram.no
FRAM_logo-symbol-grønn-rgb-01
Grethe Måleng Kontor: +47 221 22 553 Mobil: +47 913 27 515 grethe.maaleng@fram.no
FRAM_logo-symbol-grønn-rgb-01
Mette Asbjørnsen Kontor: +47 221 22 565 Mobil: +47 930 29 806 mette.asbjornsen@fram.no

Drift

Fram Eiendom_Blake_Marius_WEB
Marius Nielsen Teknisk sjef Kontor: +47 221 22 570 Mobil: +47 916 70 725 marius.nielsen@fram.no
Fram Eiendom_Blake_Kim_WEB
Kim Zetlitz Prosjektsjef Kontor: +47 221 22 563 Mobil: +47 469 64 660 kim.zetlitz@fram.no